28. schůze, 217. hlasování, 20. března 2008, 09:21
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 140 | Je třeba: 71
A Ano: 41 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 60 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 7)
- 0 Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- 0 Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- Z Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- N Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- Z František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Milan Šimonovský
- N Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- N Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- 0 Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- N Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- N Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- N Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- N František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- N David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 6)
- 0 Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- Z Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- N Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 3 | 3 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 7 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 7 | 6 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 4 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 7 | 5 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 13 | 8 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 |
Středočeský | 23 | 3 | 4 | 10 | 6 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 2 | 6 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 41 | 61 | 60 | 38 | 0 |