30. schůze, 60. hlasování, 23. dubna 2008, 16:11
Novela z. o volbách do Parlamentu ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 124 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 47 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- A Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- M Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- M Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- M Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- A Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- 0 Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4)
- A Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- A Radko Martínek
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- 0 Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- 0 František Bublan
- A Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- M Miloslav Kala
- A Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- 0 Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- M Michal Pohanka
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 16 | 2 | 1 | 3 | 1 |
Jihočeský | 13 | 10 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 7 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 0 | 7 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 14 | 2 | 5 | 2 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 7 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 124 | 5 | 47 | 13 | 11 |