30. schůze, 143. hlasování, 30. dubna 2008, 17:26
Inf.před.vl.o umístění protirak.obrany na úz.ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 79 | Je třeba: 40
A Ano: 5 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 116 | M Omluven: 5 | Z Zdržel se: 74 |
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 12)
- Z Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- Z Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- Z Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Vladimír Dlouhý
- 0 Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- M Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 11)
- 0 Marek Benda
- Z Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- 0 Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- 0 Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (0 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- M Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Milan Bičík
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- Z Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- 0 Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- Z Michal Pohanka
- Z František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- Z Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (0 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- Z Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- 0 Ladislav Mlčák
- 0 Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- 0 Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- 0 František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 0 | 0 | 11 | 12 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 6 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 6 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 0 | 4 | 8 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 0 | 14 | 11 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 0 | 0 | 16 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 5 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 0 | 16 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 7 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 5 | 0 | 116 | 74 | 5 |