38. schůze, 59. hlasování, 24. září 2008, 12:54
Volba kandidáta na člena R Ústavu pro studium totalitních režimů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 37 | N Ne: 89 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 2 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- N Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- N Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- N Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jan Babor
- N Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2)
- N Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- A Ivana Levá
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Marek Benda
- Z Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- Z Tomáš Kladívko
- Z Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- Z Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- N František Sivera
- M Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- N Milan Šimonovský
- N Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 8 | 1 | 9 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 7 | 2 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 7 | 2 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 3 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 14 | 1 | 8 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 11 | 3 | 2 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 8 | 6 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 2 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 89 | 27 | 45 | 2 |