38. schůze, 73. hlasování, 25. září 2008, 12:59
Novela z. o daních z příjmů - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 43 | N Ne: 73 | 0 Nepřihlášen: 45 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- N Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- N Miroslav Jeník
- N Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- M František Dědič
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- M Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- Z Ivana Levá
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- M Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- N Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- N Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- 0 Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- N Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- Z Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- N Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3)
- A Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- N Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Milan Bičík
- 0 František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- N Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- N František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- M Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Radim Fiala
- A Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- 0 Martin Tesařík
- 0 Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- M Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 10 | 1 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 2 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 2 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 15 | 4 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 6 | 7 | 4 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 8 | 6 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 2 | 6 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 2 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 43 | 73 | 45 | 30 | 9 |