39. schůze, 220. hlasování, 31. října 2008, 12:42
Novela z. o provozu na pozemních komunikacích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 47 | N Ne: 59 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- N Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jan Babor
- N Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- Z Ivana Levá
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- N Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N Marek Benda
- M Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- M Martin Bursík
- M Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- M Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- 0 Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- N Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- M Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- Z Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- 0 Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- N František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- N David Šeich
- N Milan Šimonovský
- N Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- N Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- 0 Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- A František Novosad
- M Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 6 | 3 | 8 | 1 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 5 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 4 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 11 | 4 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 3 | 5 | 9 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 3 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 8 | 4 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 47 | 59 | 41 | 43 | 10 |