42. schůze, 20. hlasování, 11. listopadu 2008, 16:19
Vl. n. trestního zákoníku - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 109 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- 0 Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Jan Babor
- Z Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Marek Benda
- A Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- M František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- M Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 17Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- M Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- Z Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- M Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- M Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- Z Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- A Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- 0 Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- Z František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- M Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 4 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 1 | 5 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 1 | 5 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 17 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 |
Vysočina | 10 | 4 | 1 | 3 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 8 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 109 | 13 | 38 | 28 | 12 |