44. schůze, 24. hlasování, 3. prosince 2008, 18:44
Novela z.o Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 107 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 59 | M Omluven: 2 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- A Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- M Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- 0 Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- A Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- 0 Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Brzobohatá
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- 0 Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 12 | 0 | 4 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 0 | 11 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 14 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 8 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 107 | 1 | 59 | 31 | 2 |