52. schůze, 287. hlasování, 1. dubna 2009, 17:13
Návrh na zproštění mlčenlivosti Bc. Karla Tichého
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 67 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 53 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 68 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- M Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- 0 Gabriela Kalábková
- Z Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- A Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- M Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- Z Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- M Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- M Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- M Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- 0 Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Zuzana Brzobohatá
- Z Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- A Michael Hrbata
- Z Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Pavel Němec
- Z Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 0 | 9 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 0 | 5 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 0 | 9 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 1 | 2 | 11 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 8 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 2 | 7 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 67 | 2 | 53 | 68 | 10 |