56. schůze, 72. hlasování, 28. dubna 2009, 18:22
Vl. n. z. o volném pohybu služeb - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 100 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 44 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 56 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 5)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jan Babor
- Z Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- Z Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Brzobohatá
- Z Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michael Hrbata
- Z Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- 0 Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- 0 Marek Benda
- A Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- A David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- Z Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- Z Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- Z Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- Z Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 5 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 0 | 8 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 0 | 6 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Středočeský | 23 | 13 | 0 | 5 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 5 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 100 | 0 | 44 | 56 | 0 |