56. schůze, 101. hlasování, 30. dubna 2009, 13:16
Návrh zákona o urychlení výstavby rychlostní komunikace R35
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 75 | Je třeba: 38
A Ano: 27 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 125 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- Z Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- N David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 11)
- 0 Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 18)
- N Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Zuzana Brzobohatá
- 0 Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Michael Hrbata
- N Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- 0 Ivan Ohlídal
- 0 Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- 0 František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 5)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- N Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- Z Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 8)
- 0 Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (N Ne: 60 Nepřihlášen: 4)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- N Ludmila Navrátilová
- N Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- N Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 3)
- 0 Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- N Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- A Vladimír Dlouhý
- 0 Václav Grüner
- N Jan Látka
- N Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 19)
- 0 Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- 0 Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 6)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 6)
- N Milan Bičík
- N František Bublan
- 0 Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 6)
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 4 | 6 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 1 | 11 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 3 | 18 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 4 | 14 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 4 | 8 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 4 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 1 | 14 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Středočeský | 23 | 1 | 3 | 19 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 5 | 6 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 27 | 43 | 125 | 5 | 0 |