56. schůze, 161. hlasování, 6. května 2009, 12:37
Novela z. o archivnictví a spisové službě
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 116 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 32 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Zuzana Brzobohatá
- A Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Michael Hrbata
- A Jan Husák
- N Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- Z Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- 0 Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 190 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- A David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 3 | 1 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 14 | 1 | 4 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 3 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 19 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Středočeský | 23 | 11 | 2 | 5 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 116 | 12 | 32 | 40 | 0 |