59. schůze, 87. hlasování, 9. června 2009, 17:16
N. z. o zmírnění majetkových křivd československých občanů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 83 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 82 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A David Kafka
- Z Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- 0 Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Brzobohatá
- 0 Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Michael Hrbata
- 0 Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- Z František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- 0 Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- Z Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- 0 Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 50 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 7)
- Z Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- 0 Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- Z Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- Z Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- 0 Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 2 | 7 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 0 | 13 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 1 | 8 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 0 | 13 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 |
Středočeský | 23 | 13 | 2 | 7 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 9 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 83 | 13 | 82 | 22 | 0 |