59. schůze, 102. hlasování, 10. června 2009, 09:41
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 73 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 30 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 92 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Jan Babor
- A Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- 0 Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12)
- Z Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Zuzana Brzobohatá
- N Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Michael Hrbata
- A Jan Husák
- Z Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12)
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- Z Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14Z Zdržel se: 11)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- Z Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- A Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8)
- A Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- 0 Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 2 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 1 | 2 | 12 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 1 | 3 | 12 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 2 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 0 | 0 | 11 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Středočeský | 23 | 7 | 0 | 8 | 8 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 3 | 7 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 73 | 5 | 30 | 92 | 0 |