59. schůze, 171. hlasování, 10. června 2009, 18:20
Novela z. o úrazovém pojištění zaměstnanců
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 80 | Je třeba: 41
A Ano: 55 | N Ne: 20 | 0 Nepřihlášen: 112 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 17M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- M Lenka Mazuchová
- M Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- 0 Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- 0 Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- 0 František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- 0 Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Vladimír Dlouhý
- 0 Václav Grüner
- A Jan Látka
- N Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- M Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- 0 Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- 0 Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- 0 Juraj Raninec
- N Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 13)
- 0 Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6)
- 0 Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- 0 Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- N Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- M Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 18M Omluven: 1)
- N Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Zuzana Brzobohatá
- A Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michael Hrbata
- 0 Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- 0 Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- 0 František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- 0 František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 2 | 2 | 17 | 0 | 2 |
Jihočeský | 13 | 2 | 1 | 9 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 4 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 5 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 2 | 15 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 3 | 13 | 0 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 2 | 18 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 4 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 55 | 20 | 112 | 5 | 8 |