59. schůze, 430. hlasování, 18. června 2009, 11:43
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 82 | Je třeba: 42
A Ano: 12 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 104 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 68 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- M Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Jan Babor
- Z Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- M František Dědič
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- M Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 8M Omluven: 3)
- 0 Vladimír Dlouhý
- 0 Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- M Karel Šidlo
- M Václav Šlajs
- 0 Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Čerňanský
- M Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- M Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- 0 Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- M Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (0 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 10)
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- M David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- Z Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- M Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 7)
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Zuzana Brzobohatá
- 0 Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michael Hrbata
- 0 Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- Z František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Pavel Němec
- 0 Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 2 | 0 | 14 | 6 | 1 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 4 | 7 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 8 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 9 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 1 | 13 | 9 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 0 | 0 | 13 | 10 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 8 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 4 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 0 | 15 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 3 | 5 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 12 | 2 | 104 | 68 | 14 |