60. schůze, 144. hlasování, 11. září 2009, 13:03
Novela z. Ústava České republiky
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 193 | Je třeba: 97
A Ano: 25 | N Ne: 67 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 2 | Z Zdržel se: 101 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12)
- Z Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- N Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Miroslav Jeník
- Z Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- N Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Jan Babor
- Z Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- Z Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 16)
- Z Marek Benda
- Z Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- N Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- N David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- N Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- N Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- N Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- N Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z David Kafka
- Z Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 5)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- N Ludmila Navrátilová
- Z Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- N Milan Bičík
- Z František Bublan
- N Karel Černý
- N Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12)
- A Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Petr Hájek
- Z Michael Hrbata
- N Jan Husák
- N Irena Kočí
- N Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- Z František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- Z Radim Fiala
- N Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 6)
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 3 | 7 | 1 | 12 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 1 | 8 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 0 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 6 | 1 | 16 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 9 | 1 | 10 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 0 | 7 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 7 | 1 | 12 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 0 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 5 | 0 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 25 | 67 | 5 | 101 | 2 |