63. schůze, 52. hlasování, 25. září 2009, 12:43
Novela z. o platu představitelů státní moci
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 189 | Je třeba: 95
A Ano: 16 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 2 | Z Zdržel se: 157 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- Z Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Miroslav Jeník
- N Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- Z Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12)
- Z Jan Babor
- Z Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2Z Zdržel se: 23)
- Z Marek Benda
- Z Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Monika Hašková
- Z Kateřina Jacques
- Z Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 17)
- Z Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- N Libor Nowak
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- Z Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- Z Ladislav Velebný
- N Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 10)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z David Kafka
- Z Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (N Ne: 2Z Zdržel se: 8)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- Z Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- N Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- Z Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 19)
- Z Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Petr Hájek
- Z Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- Z Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- Z František Sivera
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- Z Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Pavel Němec
- Z Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 8)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 2 | 4 | 2 | 14 | 1 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 1 | 12 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 0 | 8 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 0 | 2 | 11 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 0 | 0 | 23 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 1 | 4 | 1 | 17 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 0 | 10 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 2 | 0 | 8 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 0 | 1 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 1 | 1 | 19 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 0 | 10 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 0 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 16 | 16 | 9 | 157 | 2 |