62. schůze, 34. hlasování, 29. září 2009, 15:25
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 95 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 66 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- Z Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 5)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- 0 Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 14)
- A Marek Benda
- Z Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Monika Hašková
- Z Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- N Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Zdeněk Besta
- A Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- M Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- M Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- Z Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- M Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- Z Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- A Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Petr Hájek
- A Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- A Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- Z František Sivera
- M Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- Z Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 0 | 3 | 9 | 2 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 0 | 5 | 14 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 0 | 4 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 2 | 8 | 3 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 95 | 1 | 23 | 66 | 15 |