62. schůze, 118. hlasování, 1. října 2009, 09:23
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 109 | Je třeba: 55
A Ano: 37 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 67 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 65 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- 0 Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- Z František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- M Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- M Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Čerňanský
- M Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- M Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- M Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- M Marek Benda
- A Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Monika Hašková
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- Z Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- M Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- A Zdeněk Besta
- A Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- M Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Libor Nowak
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- Z Martin Říman
- M Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- Z David Kafka
- N Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- 0 Ludmila Navrátilová
- Z Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- M Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Milan Bičík
- A František Bublan
- 0 Karel Černý
- M Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8M Omluven: 5)
- Z Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- Z Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- A Jan Husák
- Z Irena Kočí
- M Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- N František Sivera
- M Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- Z Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 3 | 0 | 13 | 5 | 2 |
Jihočeský | 13 | 2 | 0 | 7 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 1 | 8 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 2 | 4 | 3 | 4 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 2 | 12 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 0 | 6 | 8 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 2 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 0 | 5 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 1 | 7 | 8 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 3 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 3 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 37 | 7 | 67 | 65 | 24 |