62. schůze, 136. hlasování, 1. října 2009, 11:23
Novela z. Ústava České republiky
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 100 | Je třeba: 51
A Ano: 76 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 76 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- A Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- M Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- 0 Karel Šidlo
- M Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Čerňanský
- M Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- M Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- M Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Marek Benda
- Z Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Monika Hašková
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- Z Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- M Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- M Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- M Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- 0 Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- 0 Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- M Pavel Severa
- A Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- M Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- Z Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- 0 Jan Husák
- A Irena Kočí
- M Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- A František Sivera
- M Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- 0 Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 0 | 12 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 0 | 7 | 2 | 4 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 0 | 11 | 5 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 0 | 6 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 0 | 9 | 2 | 5 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 76 | 0 | 76 | 24 | 24 |