64. schůze, 164. hlasování, 4. listopadu 2009, 12:57
Změny ve složení orgánů Poslanecké sněmovny
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 41 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 95 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 12)
- Z Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Jan Babor
- Z Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- 0 František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- M Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- 0 Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- M Monika Hašková
- M Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- Z Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- M Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- N Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Zdeněk Besta
- A Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- Z Alfréd Michalík
- M Dagmar Molendová
- N Libor Nowak
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- Z Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A David Kafka
- Z Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 14M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Zuzana Domesová
- M Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- Z Petr Hájek
- Z Michael Hrbata
- N Jan Husák
- Z Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- Z František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- Z Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 4 | 0 | 7 | 12 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 1 | 4 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 1 | 3 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 5 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 0 | 5 | 7 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 2 | 5 | 11 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 3 | 5 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 2 | 2 | 14 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 1 | 1 | 7 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 41 | 12 | 39 | 95 | 13 |