64. schůze, 174. hlasování, 4. listopadu 2009, 14:41
Zpráva o inflaci - leden 2009
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 82 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 65 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- A Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- 0 František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- 0 Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- 0 Marek Benda
- Z Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- M Monika Hašková
- M Kateřina Jacques
- Z Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- Z Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- A Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- M Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 2)
- A Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- M Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- A Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- A Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Domesová
- M Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- Z Petr Hájek
- Z Michael Hrbata
- A Jan Husák
- A Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- 0 František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- Z Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 0 | 4 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 0 | 4 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 8 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 0 | 6 | 10 | 3 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 15 | 0 | 4 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 2 | 10 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 1 | 5 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 82 | 0 | 41 | 65 | 12 |