64. schůze, 199. hlasování, 5. listopadu 2009, 12:01
Návrh z. o zahrádkářské činnosti (zahrádkářský zákon)
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 109 | Je třeba: 55
A Ano: 97 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 70 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- M Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- M Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 8M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- M Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- M Monika Hašková
- M Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- M Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- M Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Zdeněk Besta
- 0 Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- M Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- M Alfréd Michalík
- M Dagmar Molendová
- 0 Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- Z Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 David Kafka
- Z Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- A Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- A Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- M Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 0 | 7 | 1 | 2 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 8 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 0 | 10 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 2 | 7 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 4 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 10 | 1 | 2 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 97 | 2 | 70 | 10 | 21 |