64. schůze, 211. hlasování, 6. listopadu 2009, 09:27
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 75 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- M Vlasta Parkanová
- Z Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- Z Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- M František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- M Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- 0 Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- Z Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- M Monika Hašková
- M Kateřina Jacques
- Z Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- A David Rath
- M Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- M Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- M Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- M Alfréd Michalík
- M Dagmar Molendová
- Z Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- Z Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- Z David Kafka
- N Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- Z Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- M Karel Černý
- Z Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- M Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- Z Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- M František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Zdeněk Boháč
- M Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- Z Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- M Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 2 | 5 | 4 | 1 |
Jihočeský | 13 | 2 | 0 | 4 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 3 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 2 | 2 | 10 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 0 | 4 | 6 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 3 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 1 | 8 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 1 | 5 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 75 | 10 | 42 | 49 | 24 |