64. schůze, 213. hlasování, 6. listopadu 2009, 09:32
Novela z. o prevenci závaž. havárií způsobených chem.látkami - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 140 | Je třeba: 71
A Ano: 121 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- M Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- Z Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- M František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- M Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- 0 Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 190 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Marek Benda
- A Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- M Monika Hašková
- M Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- A David Rath
- M Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6M Omluven: 2)
- M Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- M Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Zdeněk Besta
- A Jiří Carbol
- M Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- M Alfréd Michalík
- M Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- Z Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- M Karel Černý
- Z Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- A Michael Hrbata
- A Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- M František Sivera
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Zdeněk Boháč
- M Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- M Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 15 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 4 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 19 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 23 | 16 | 0 | 3 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 8 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 121 | 0 | 35 | 19 | 25 |