66. schůze, 70. hlasování, 3. prosince 2009, 09:17
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 89 | Je třeba: 45
A Ano: 50 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 95 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Miroslav Jeník
- M Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- M Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- Z František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- 0 Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- M Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 7)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 30 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- Z Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- M Monika Hašková
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- 0 Juraj Raninec
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Zdeněk Besta
- 0 Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- M Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- M Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Libor Nowak
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 David Kafka
- N Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- M Pavel Severa
- A Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Milan Bičík
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- Z Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- M Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- M Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- 0 František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 0 | 14 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 2 | 1 | 8 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 7 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 0 | 13 | 8 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 1 | 11 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 7 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 3 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 1 | 12 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 3 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 5 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 50 | 12 | 95 | 27 | 16 |