66. schůze, 194. hlasování, 9. prosince 2009, 20:29
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2010
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 188 | Je třeba: 95
A Ano: 107 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 63 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- Z David Kafka
- A Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- N Jan Babor
- A Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- A Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- Z Petr Hájek
- A Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- Z Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- A František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3)
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Zdeněk Besta
- A Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- Z Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- N Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Pavel Němec
- Z Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 19N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Monika Hašková
- A Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- N Gabriela Kalábková
- Z Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 4)
- A Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- A Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Bičík
- N František Bublan
- Z Karel Černý
- A Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 2 | 1 | 9 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 1 | 3 | 8 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 19 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Středočeský | 23 | 11 | 1 | 3 | 8 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 0 | 8 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 107 | 18 | 12 | 63 | 0 |