67. schůze, 111. hlasování, 28. ledna 2010, 09:41
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 136 | Je třeba: 69
A Ano: 73 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 49 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 60 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- M Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 Ladislav Vomáčko
- M Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- M Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- N Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Monika Hašková
- M Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- M David Rath
- A Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- Z Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- Z Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- A Ivo Kantor
- Z Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- Z Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- Z Vojtěch Adam
- M Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- Z Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- A František Sivera
- M Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- A David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Pavel Němec
- Z Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- Z Zdeněk Škromach
- M Michaela Šojdrová
- M Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 4 | 0 | 10 | 6 | 3 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 3 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 4 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 0 | 9 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 1 | 4 | 10 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 0 | 7 | 9 | 3 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 3 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Celkem | 200 | 73 | 3 | 49 | 60 | 15 |