67. schůze, 134. hlasování, 28. ledna 2010, 09:58
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 59 | N Ne: 69 | 0 Nepřihlášen: 48 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 10M Omluven: 3)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- M Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 Ladislav Vomáčko
- M Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- M Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- N Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- M Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 9M Omluven: 2)
- 0 Marek Benda
- N Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Monika Hašková
- M Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- N Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- M David Rath
- A Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- N Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- N Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- A Ivo Kantor
- N Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- N Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- N Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- N Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- N František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 7M Omluven: 3)
- N Vojtěch Adam
- M Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- A Jan Husák
- N Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- A František Sivera
- M Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- N Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- Z Zdeněk Škromach
- M Michaela Šojdrová
- M Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 4 | 6 | 10 | 0 | 3 |
Jihočeský | 13 | 5 | 4 | 3 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 6 | 1 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 6 | 4 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 5 | 9 | 0 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 10 | 3 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 7 | 7 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 3 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 59 | 69 | 48 | 9 | 15 |