75. schůze, 98. hlasování, 11. března 2010, 11:04
Vl.n.z. ke snížení administrativní zátěže podnikatelů - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 97 | Je třeba: 49
A Ano: 70 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 78 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- M Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- M Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- 0 František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- M Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- M Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- M Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- M Zdeněk Prosek
- M Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- 0 Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 40 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- Z Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- M Monika Hašková
- Z Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- Z Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- M Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- M Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A Zdeněk Besta
- A Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- Z Ivo Kantor
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Robin Böhnisch
- M Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- M Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- Z Milan Bičík
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 11M Omluven: 3)
- A Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- 0 Jan Husák
- A Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- A František Sivera
- M Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- 0 Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Pavel Smetana
- M Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- M Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 0 | 12 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 4 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 3 | 1 | 5 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 0 | 13 | 7 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 1 | 7 | 4 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 3 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 11 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 70 | 1 | 78 | 26 | 25 |