75. schůze, 110. hlasování, 12. března 2010, 09:39
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 58 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Miroslav Jeník
- M Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- M Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- M Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- M Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- N František Dědič
- Z Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- M Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 6M Omluven: 2)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- N Ivana Levá
- N Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- M Petr Červenka
- N Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- M Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- M Monika Hašková
- Z Kateřina Jacques
- N Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- A David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- M Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- 0 Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- A Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- N Ivo Kantor
- A Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- 0 Libor Nowak
- N Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- N Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- M David Kafka
- M Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- N Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- N Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- A František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Zuzana Domesová
- M Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Petr Hájek
- N Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- A Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- 0 František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- N Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- N Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Pavel Smetana
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- M Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 3 | 8 | 7 | 1 | 4 |
Jihočeský | 13 | 3 | 7 | 0 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 6 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 5 | 2 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 12 | 2 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 7 | 5 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 7 | 2 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 58 | 74 | 22 | 21 | 25 |