75. schůze, 122. hlasování, 12. března 2010, 10:00
Novela z. o daních z příjmů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 132 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 30 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- M Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- M Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- M Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- M Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- M Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 9M Omluven: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- M Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- M Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 190 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- M Monika Hašková
- A Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- M Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- 0 Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Zdeněk Besta
- A Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- A Ivo Kantor
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- 0 Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- M Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- M David Kafka
- M Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- A Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- Z Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Zuzana Domesová
- M Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Petr Hájek
- A Michael Hrbata
- A Jan Husák
- A Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- 0 František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Pavel Němec
- A Pavel Smetana
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- M Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 0 | 7 | 1 | 4 |
Jihočeský | 13 | 10 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 3 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 19 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 0 | 6 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 17 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 132 | 0 | 30 | 12 | 26 |