75. schůze, 123. hlasování, 12. března 2010, 10:22
Zkrácení lhůty projednávání tisků 887 a 888
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 127 | Je třeba: 64
A Ano: 95 | N Ne: 21 | 0 Nepřihlášen: 47 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- M Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- M Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- M Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Jan Babor
- M Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- M Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- N Ivana Levá
- A Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- M Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- M Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- N Václav Exner
- M Monika Hašková
- A Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- 0 Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- M Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- 0 Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 8M Omluven: 2)
- 0 Zdeněk Besta
- A Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- A Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Ivo Kantor
- A Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- 0 Libor Nowak
- N Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- M Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- M David Kafka
- M Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- N Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 2M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- A Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- N Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Zuzana Domesová
- M Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Petr Hájek
- A Michael Hrbata
- A Jan Husák
- A Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- 0 František Sivera
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- 0 Pavel Němec
- A Pavel Smetana
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- M Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 1 | 9 | 2 | 4 |
Jihočeský | 13 | 8 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 5 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 1 | 10 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 3 | 8 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 3 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 7 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 3 | 5 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 8 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 95 | 21 | 47 | 11 | 26 |