75. schůze, 212. hlasování, 17. března 2010, 12:47
Vl. n. z. o vodách - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 96 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- M Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- M Monika Hašková
- N Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- 0 Gabriela Kalábková
- Z Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- N Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 17N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- A Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- A Ivo Kantor
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- Z Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Martin Říman
- A Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- M Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- M Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- M Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Milan Bičík
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- M Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- Z Petr Hájek
- A Michael Hrbata
- A Jan Husák
- Z Irena Kočí
- N Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- A František Sivera
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Pavel Němec
- Z Pavel Smetana
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 14 | 1 | 4 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 3 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 3 | 7 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 17 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 2 | 0 | 10 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 4 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 1 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 96 | 10 | 34 | 46 | 14 |