75. schůze, 252. hlasování, 17. března 2010, 13:12
Vl. n. z. o vodách - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 34 | N Ne: 77 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 44 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- N Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- N Miroslav Jeník
- N Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- Z Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- N Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- N Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- A Ivana Levá
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- M Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- M Monika Hašková
- N Kateřina Jacques
- N Jiří Janeček
- 0 Gabriela Kalábková
- N Stanislav Křeček
- N František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- Z Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- Z Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- N Ivo Kantor
- N Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- Z Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- N Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- N Ladislav Velebný
- Z Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A David Kafka
- M Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- M Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- N Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- M Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Vojtěch Adam
- M Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Zuzana Domesová
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- Z Petr Hájek
- N Michael Hrbata
- N Jan Husák
- N Irena Kočí
- N Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- N František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- N Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Pavel Němec
- Z Pavel Smetana
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 10 | 3 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 3 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 5 | 2 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 13 | 7 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 9 | 2 | 8 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 1 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 3 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 11 | 1 | 5 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 3 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 34 | 77 | 31 | 44 | 14 |