75. schůze, 263. hlasování, 17. března 2010, 15:09
Novela z. o podmínkách uvádění biocidních přípravků na trh - EU
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 264, stenoprotokol č. 186). Hlasování bylo opakováno (č. 265).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 61 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 68 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- N Pavel Bohatec
(námitka proti hlasování) - M Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jan Babor
- Z Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- M Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- M Monika Hašková
- Z Kateřina Jacques
- Z Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- A Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- 0 Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- N Ivo Kantor
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- A Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- Z Ladislav Velebný
- Z Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- M Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- M Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- Z Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- M Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Milan Bičík
- A František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- A Vojtěch Adam
- M Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Petr Hájek
- Z Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- Z Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- Z František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- N Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- Z Pavel Smetana
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- Z Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 4 | 2 | 8 | 2 |
Jihočeský | 13 | 5 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 1 | 3 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 2 | 7 | 10 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 2 | 4 | 7 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 3 | 1 | 5 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 4 | 0 | 10 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 2 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 1 | 6 | 2 |
Celkem | 200 | 61 | 30 | 27 | 68 | 14 |