75. schůze, 315. hlasování, 19. března 2010, 09:40
Návrh z. o zahrádkářské činnosti (zahrádkářský zákon)
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 66 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 33 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Jan Babor
- A Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- M Miroslav Kalousek
- M Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- N Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- 0 Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- M Monika Hašková
- Z Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- N Gabriela Kalábková
- N Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- N Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- M Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- N Zdeněk Besta
- A Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- N Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Ivo Kantor
- N Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- M Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- A Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- M Ladislav Šincl
- N Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- N Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- N Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Milan Bičík
- N František Bublan
- Z Karel Černý
- M Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- 0 Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- N Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- A Jan Husák
- N Irena Kočí
- N Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- A František Sivera
- A Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- N Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Pavel Smetana
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 8 | 3 | 1 | 4 |
Jihočeský | 13 | 4 | 5 | 1 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 6 | 4 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 7 | 5 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 8 | 5 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 3 | 2 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 10 | 5 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 3 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 3 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 66 | 74 | 33 | 9 | 18 |