79. schůze, 28. hlasování, 18. května 2010, 15:03
Vl.n.z. o protikorupčních opatřeních
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 36 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 49 | M Omluven: 2 | Z Zdržel se: 111 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 16)
- Z Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Miroslav Jeník
- Z Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Jan Babor
- Z Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- Z František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- A Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- 0 Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- N Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- M Monika Hašková
- Z Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- Z Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- N Klára Slámová
- Z Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 15)
- Z Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- 0 Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- Z Ivo Kantor
- Z Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- A Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Martin Říman
- A Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- Z Ladislav Velebný
- Z Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- Z David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- Z Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- Z Karel Černý
- Z Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 10)
- A Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- Z Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- 0 Jan Husák
- A Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- Z František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- Z Yvona Kubjátová
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- Z Pavel Smetana
Volební kraj Zlínský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 3 | 0 | 4 | 16 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 0 | 4 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 0 | 3 | 9 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 2 | 9 | 11 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 0 | 2 | 15 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 5 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 1 | 7 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 0 | 9 | 10 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 3 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 3 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 2 | 49 | 111 | 2 |