7. schůze, 71. hlasování, 4. listopadu 2010, 17:54
Sml.mezi ČR a vl. Černé Hory o výměně a ochr. utaj.informací
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 104 | Je třeba: 53
A Ano: 100 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 77 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 16M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- A Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- M Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- 0 Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- M Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3)
- 0 Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Petr Gandalovič
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 11M Omluven: 5)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- M Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- M Radek John
- M Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- M Václav Kubata
- 0 František Laudát
- A Karolína Peake
- 0 Martin Pecina
- A Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5)
- 0 Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- 0 Štěpánka Fraňková
- 0 Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 10M Omluven: 4)
- A Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- M Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- 0 Lenka Andrýsová
- M Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 7 | 0 | 16 | 0 | 1 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 0 | 11 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 6 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 10 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 100 | 0 | 77 | 4 | 19 |