7. schůze, 129. hlasování, 9. listopadu 2010, 15:16
Novela z. o podpoře využívání obnovitelných zdrojů
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 207).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 15 | N Ne: 101 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- M Jan Smutný
- N Marek Šnajdr
- N Petr Tluchoř
- N Milan Urban
- M Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- 0 František Dědič
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Milada Emmerová
- N Michal Janek
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- N Petr Gandalovič
- Z Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jiří Paroubek
- 0 Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Vít Bárta
- N Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- M Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- M Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- A Karolína Peake
- Z Martin Pecina
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- M Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- M Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
(žádost o opravu záznamu) - N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- 0 Štěpánka Fraňková
- A Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- N Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Pavel Antonín
- Z František Bublan
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- N Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- M František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 1 | 12 | 5 | 4 | 2 |
Jihočeský | 13 | 0 | 7 | 1 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 5 | 3 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 2 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 11 | 4 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 11 | 2 | 3 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 2 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 3 | 0 | 2 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 14 | 1 | 5 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 0 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 5 | 0 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 15 | 101 | 21 | 40 | 23 |