9. schůze, 121. hlasování, 10. prosince 2010, 10:00
Novela z. o platu představitelů státní moci
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 117 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 18 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 18N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Petr Bendl
- A Jiří Besser
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- A Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- M Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 4)
- Z Milada Emmerová
- A Michal Janek
- Z Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Petr Gandalovič
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- Z Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- M Radek John
- M Jana Kaslová
- M Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- Z Martin Pecina
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- M Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ludmila Bubeníková
- 0 Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- N Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- M Miroslav Petráň
- M Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 3)
- Z Pavel Antonín
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 18 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 9 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 2 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 0 | 3 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 3 | 4 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 2 | 9 | 1 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 117 | 7 | 18 | 41 | 17 |