9. schůze, 160. hlasování, 15. prosince 2010, 13:19
Pořad schůze
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 161, stenoprotokol č. 182). Hlasování bylo opakováno (č. 162).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 85 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 65 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- N David Rath
- A Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Babor
- A Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- 0 Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- A Petr Gandalovič
- 0 Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- Z Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Vít Bárta
- Z Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- M Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- M Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- A Martin Pecina
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- A Ludmila Bubeníková
- 0 Jana Drastichová
- Z Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- N Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
(námitka proti hlasování) - N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 4)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Pavel Antonín
- N František Bublan
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- M Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- N Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- Z František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 9 | 5 | 3 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 2 | 4 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 4 | 2 | 8 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 3 | 1 | 9 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 3 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 85 | 22 | 21 | 65 | 7 |