13. schůze, 68. hlasování, 3. února 2011, 09:34
Odpovědi členů vlády na písemné interpelace
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 121 | Je třeba: 61
A Ano: 4 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 62 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 116 |
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 14M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- Z Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- Z David Rath
- Z Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- Z František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- Z Milada Emmerová
- 0 Michal Janek
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- 0 Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Petr Gandalovič
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 15M Omluven: 2)
- Z Vít Bárta
- M Pavel Bém
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- Z Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- 0 František Laudát
- Z Karolína Peake
- Z Martin Pecina
- Z Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- Z Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 13M Omluven: 2)
- Z Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- Z Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- M Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- 0 Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- M Jan Chvojka
- Z Radim Jirout
- Z Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- 0 Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (0 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- Z Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- Z Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 0 | 0 | 8 | 14 | 2 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 8 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 0 | 5 | 7 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 0 | 8 | 15 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 1 | 5 | 13 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 2 | 5 | 3 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 2 | 7 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 6 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 0 | 10 | 12 | 1 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 2 | 8 | 1 |
Celkem | 200 | 4 | 1 | 62 | 116 | 17 |