13. schůze, 79. hlasování, 4. února 2011, 10:52
Novela z. o provozu na pozemních komunikacích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 90 | N Ne: 46 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- N Marek Šnajdr
- N Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Jan Babor
- M Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- M Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- N Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Petr Gandalovič
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- A Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- M Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- 0 Vít Bárta
- M Pavel Bém
- N Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
- M Radek John
- A Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- Z Martin Pecina
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 2M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- N Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- M Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- N František Bublan
- N Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- M Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- Z Roman Sklenák
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 11 | 7 | 3 | 2 | 1 |
Jihočeský | 13 | 3 | 4 | 1 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 2 | 2 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 3 | 2 | 7 | 3 |
Liberecký | 8 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 8 | 2 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 5 | 2 | 6 | 2 |
Olomoucký | 12 | 9 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 90 | 46 | 15 | 28 | 21 |