13. schůze, 91. hlasování, 4. února 2011, 11:44
Novela z. o spotřebních daních - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 19 | N Ne: 109 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- A Petr Bendl
- N Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- N Luděk Jeništa
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- Z David Rath
- N Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- N Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jan Babor
- M Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- M Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 5Z Zdržel se: 6)
- N Milada Emmerová
- N Michal Janek
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Petr Gandalovič
- Z Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- N Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- M Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Vít Bárta
- M Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- N Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- M Radek John
- Z Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- N Martin Pecina
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- N Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- N Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- N Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- M Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- N František Bublan
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 12Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- M Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- N Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- N David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 10Z Zdržel se: 2)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 1 | 12 | 3 | 7 | 1 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 0 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 7 | 1 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 15 | 1 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 11 | 2 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 7 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 6 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 12 | 0 | 6 | 2 |
Olomoucký | 12 | 0 | 10 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 0 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 19 | 109 | 10 | 41 | 21 |