13. schůze, 141. hlasování, 10. února 2011, 09:56
Odpovědi členů vlády na písemné interpelace
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 103 | Je třeba: 52
A Ano: 59 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 82 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- A David Rath
- 0 Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- M Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- Z František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Milada Emmerová
- N Michal Janek
- A Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6M Omluven: 3)
- 0 Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- M Petr Gandalovič
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- 0 Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Vít Bárta
- M Pavel Bém
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- 0 Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- 0 František Laudát
- N Karolína Peake
- 0 Martin Pecina
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A František Bublan
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- 0 Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 14M Omluven: 1)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Lenka Andrýsová
- M Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 6 | 5 | 10 | 2 | 1 |
Jihočeský | 13 | 3 | 2 | 5 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 2 | 6 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 3 | 12 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 5 | 7 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 5 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 6 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 1 | 14 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 2 | 3 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 4 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 59 | 30 | 82 | 14 | 15 |