13. schůze, 172. hlasování, 10. února 2011, 12:29
Návrh usnesení ke zřizování podvýborů v 6. volebním období
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 127 | Je třeba: 64
A Ano: 84 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 59 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- N David Rath
- 0 Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- M Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- M Petr Gandalovič
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- A Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Vít Bárta
- M Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- 0 František Laudát
- 0 Karolína Peake
- 0 Martin Pecina
- 0 Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- 0 Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- A David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- M Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 4 | 1 | 15 | 3 | 1 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 2 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 0 | 10 | 5 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 1 | 4 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 6 | 7 | 1 |
Olomoucký | 12 | 7 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 3 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 84 | 7 | 59 | 36 | 14 |