13. schůze, 208. hlasování, 11. února 2011, 13:40
N.z. o protikomunistickém odboji
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 87 | N Ne: 37 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Petr Bendl
- N Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- 0 Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- N Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Milada Emmerová
- Z Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Petr Gandalovič
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Vít Bárta
- M Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- A Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- A Radek John
- Z Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- 0 Martin Pecina
- A Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- 0 Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- N Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
- A Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- A Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A František Bublan
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- M Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Lenka Andrýsová
- M Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- 0 Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 9 | 3 | 5 | 6 | 1 |
Jihočeský | 13 | 5 | 3 | 4 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 3 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 8 | 6 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 4 | 6 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 4 | 8 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 87 | 37 | 37 | 24 | 15 |