14. schůze, 153. hlasování, 25. března 2011, 09:08
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 94 | N Ne: 15 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- Z David Rath
- A Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- A Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- M Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- N Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- Z Martin Pecina
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- 0 Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- M Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Pavel Antonín
- N František Bublan
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- 0 Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 12 | 2 | 6 | 3 | 1 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 2 | 5 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 1 | 3 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 9 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 4 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 |
Celkem | 200 | 94 | 15 | 36 | 39 | 16 |